مطلب نوشته شده در نوامبر, 2014

جوادآقا شکر قاچاق مى‌فروشد!

جوادآقا شکر قاچاق مى‌فروشد!

وظیفه‌ى مردم دو چیز است؛

اول: قبل از تحقیق قضاوت نکردن و منتظر روشن شدن بودن. وقتى که درباره‌ى فلان مسأله راجع به امور سیاست اطلاع ندارید، کسى را هم پیدا نکردید دم دستتان که بیاید بایستد این‌جا و جواب بدهد، یا نامه نوشتید و جواب نگرفتید، از روى حدس و گمان قضاوت نکنید. و سؤال کنید تا روشن بشود.

ادامه مطلب

آیا فیلمبرداری موبایلی مردم یک فاجعه فرهنگی است؟

آیا فیلمبرداری موبایلی مردم یک فاجعه فرهنگی است؟

اینکه قرار باشد عبوس و خط کش به دست، بالای سرِ جامعه بایستیم، غلط بگیریم؛ بیشتر از جذاب بودن ، کسالت آور است.

یکم.
نقل قول : مدیرعامل شرکت سابقم، حساسیت ویژه ای روی استفاده از فیس بوک در ساعات کاری داشت. بخش عظیمی از توان و انرژی روزانه اش صرف این می شد که از اتاق کارش که بیشتر شبیه سالن مونیترینگ مترو بود مچ کارمندانی را که یواشکی سرکی به فیس بوک می کشیدند بگیرد.
ادامه مطلب

ضدانقلاب به مرحوم پاشایی هم رحم نکرد!

ضدانقلاب به مرحوم پاشایی هم رحم نکرد!

 مردم ایران در میادین شهر به یاد درگذشت خواننده محبوب کشورشان شمع روشن می‌کنند بی‌توجه به مغرضان سیاسی که ‏خیلی علاقه داشتند در این بین باز هم آتشی از جنس فتنه ۸۸ در خیابان‌های شهر به راه بیافتد‎. انتشار خبر فوت خواننده محبوب کشورمان «مرتضی پاشایی» از مهمترین مطالبی بود که در ۴۸ ساعت گذشته مورد توجه ‏کاربران ایرانی در فضای مجازی قرار گرفته است و کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با انتشار گسترده تصاویر ‏همراه با تک بیت‌هایی از ترانه‌های ماندگار این خواننده جوان کشورمان یاد وی را گرامی می‌دارند‎.‎اما طبق روال گذشته جریان سازهای سیاسی که هر از چند گاهی سعی می‌کنند با موج سواری و سوء استفاده از وقایع و ‏احساسات عمومی مردم به اهداف خاص سیاسی خود برسند نسبت به این رویداد تأسف انگیز فرهنگی کشور نیز بی‌تفاوت ‏نبودند و بی‌کار ننشستند. گویا این قصه سر دراز دارد.‏

ادامه مطلب

مرتضی پاشایی خواننده پاپ درگذشت/ تشییع پیکر ۲۵ آبان از تالار وحدت

مرتضی پاشایی خواننده پاپ درگذشت/ تشییع پیکر ۲۵ آبان از تالار وحدت

مرتضی پاشایی خواننده جوان کشورمان صبح امروز جمعه ۲۳ آبان درگذشت.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی پاشایی خواننده جوان کشور که از چندی پیش به علت تشدید بیماری اش در بیمارستان بهمن بستری شده بود، درگذشت. پیکر وی از بیمارستان به سردخانه منتقل شده است.

مراسم تشییع پیکر این هنرمند جوان یکشنبه ۲۵ آبانماه ساعت ۹ صبح از مقابل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

وی خواننده، آهنگساز و نوازنده موسیقی پاپ بود که از سال ۱۳۸۹ با انتشار اینترنتی قطعاتش نزد مخاطبانش معرفی شد و سپس در پاییز ۹۱ با انتشار رسمی آلبوم «یکی هست» به جمع خوانندگان مجوزدار پاپ پیوست. وی از سال ۹۲ با بیماری سرطان مبارزه می کرد که در نهایت این خواننده متولد سال ۱۳۶۳ از ۱۶ آبان سال جاری به دلیل وخامت اوضاع جسمانی در بیمارستان بستری و در نهایت صبح روز ۲۳ آبان ماه فوت کرد.

به نوبه ی خودم درگذشت این خواننده جوان را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت می‌گویم.

 

ادامه مطلب

سامان در یک نگاه !

سامان در یک نگاه !

بانک سامان در بین تمام بانک‌های ایرانی در زمینه هویت بصری برند یک سر و گردن از همه بانک‌های دیگر بالاتر است. این را می‌شود در لوگوی جدید این بانک و تمام عناصر بصری این بانک دید. مشخص است که این بانک برندبوک دقیقی دارد که در آن به همه چیز از طراحی شعبه گرفته تا طراحی وب‌سایت فکر شده است. در نمایشگاه جانبی همایش بانکداری الکترونیک هم غرفه بانک سامان یکی از شیک‌ترین غرفه‌ها را در اختیار داشت و به طور کلی با دیدن هر بخشی از سامان به سرعت می‌توان دریافت که این بخش مربوط به بانک سامان است. از مدتی پیش بانک سامان با تغییر شعار و هویت بصری خود تلاش کرده فصل نوینی را در ادامه فعالیت خود کلید بزند و در ادامه این سلسله فعالیت‌ها اکنون وب‌سایت خود را هم تغییر داد.

ادامه مطلب