چرا نباید از همراه کارت بانک آینده استفاده کرد !

چرا نباید از همراه کارت بانک آینده استفاده کرد !

جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی، همراه کارت آینده است که در حال حاضر قابل استفاده برای تلفن همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل های Android، iOS و WindowsPhone می‌باشد. این سامانه با ارائه خدمات مبتنی بر کارت همچون شارژ سریع خطوط اعتباری، موجودی و پرداخت قبض ، توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی برای خود کسب نماید. همچنین این سامانه امکان انتقال وجه کارت به کارت شتابی با شرط مبدا بودن کارت آینده را برای تمامی مشتریان بانک فراهم نموده‌است. از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سامانه، عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعبه و یا هر گونه ثبت نام می باشد و تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی با داشتن حداقل یک کارت بانکی عضو شتاب از خدمات آن بهره‌مند گردند.

خدا نکه توی این اپلیکیشن به مشکلی بخورید و نیاز به پشتیبانی داشته باشید ، به شخصه معتقدم پشتیبانی یک محصول در درازمدت باعث موندگاری اون محصول میشه طی روزهایی که از این اپلیکیشن استفاده شد تجربه شخصی ام قابل توجه و تامله !

۱- رابط کاربری این نرم افزار در حد خیلی ابتدایی و بیشتر شبیه کتابچه های الکترونیکی است و من رو اصلا مجذوب نکرد …

 

۲- عدم وجود قسمتی برای پیگیری بسته های اینترنتی خریداری شده ( حداقل تا زمان نگارش این متن وجود نداره شاید این پست بیدارشون کنه )

 

۳- عدم درج ساعت تراکنش در قسمت صورتحساب

۴- پشتیبانی به شدت ضعیف این مجموعه که صرفا پاسخگوی تلفن هستند تا حل مشکلات مشتریان

دیدگاه ها بسته شده اند.