درباره من!

جواد سیدآبادی در زمستان یکی از سال های دهه ۶۰ در یکی از بیمارستان های تمیز نیشابور متولد شد.خانواده اش مثل خانواده بیشتر آدم های مشهور  gavad ، خانواده ای مذهبی ، زحمت کش ، اصیل و هنردوست بود. او وقتی متولد شد بیشتر از چند کیلو وزن نداشت و مدام گریه می کرد درست عین یه بچه ی کوچک… از طرفی چون از همان اول شرافت داشت به بذل و بخشش از این رو خانواده بر آن شدند و نامش را جواد نهادند.

جواد از بدو ورود خود به دنیا استعداد شایانی از خود به نمایش گذاشت . یک ماه بیشتر نداشت که موفق به یادگیری آب بابا شد . سه ماهه بود که یادگرفت با استفاده از ناخن هایش ، روی صورت اطرافیان نقاشی کند . در شش ماهگی با کمک پزشکان موفق به مغلوب کردن بیماری سرخجه شد و یک ساله بود که توانست روی نشیمنگاه خود بنشیند. در سه سالگی بدون یاری گرفتن از دست هایش کلمات «قاقا» و «آبّه» را ادا کرد و در چهار سالگی توانست با استفاده از فرمول (( نسبیت خاص )) آلبرت انیشتین ، ماجرای (( هبوط آدم از بهشت عدن )) را تبیین و نقد کند. gavad

از شش سالگی تا هجده سالگی از جواد اطلاعی در دست نیست و به این ترتیب مشخص نیست او در این مدت به چه کارهایی مشغول بوده است. اما در زمستان ۱۳۸۸ که موفق به دریافت مجوز برای ورود به خدمت مقدس سربازی شد دیری نپایید که به سرعت این مدت گذشت و بعد از سپری شدن این مدت جواد تصمیم گرفت فکر کند که چه باید کند !!!

با ایمیل  زیر می توانید با نامبرده   gavad در تماس باشید:

info@iranproje.ir

در آخر ممنون میشم برای اساتید فعلی من که تا ابد مدیونشون هستم آرزوی سلامتی و برای استاد اساتیدم که به دیار باقی شتافتند هم فاتحه ای بخونید.

در پناه حق