چرا نباید چارتکس خرید؟

چرا نباید چارتکس خرید؟

سلام

توی نگارش قبل خیلی کوتاه در خصوص تیم به شدت ضعیف چارتکس و اشکالات عدیده آن اشاره ای شد و قرار بر اعلام خطاها و کلیت نبود اما بعد از انتشار پست و به دلیل تماس های برخی از کسانی که قصد خرید این نرم افزار را داشتند رسما اعلام برخی اشکالات و بی توجهی های سیستم چارتکس از مدیریت بی تعهد و … را صلاح میدانیم:

۱- در نگاه اول شما هزینه ای خواهید کرد که هیچ گونه برداشتی نخواهید داشت حتی هزینه پرداختی خود نیز بازگشت نخواهد داشت.

۲- تیمی که به اصطلاح بزرگترین زیرساخت آنلاین گردشگری کشور را نوشته اصلا نگاه آژانسی و هواپیمایی ندارد و البته چیزی به نام ادعا دارد… این مورد را شما در تک تک حرفهایشان از پرزنت اولیه تا تحویل بعد از کش و قوس های فراوان خواهید دید.

۳- گزارشات مالی تا لحظه نگارش این مطلب هیچ شفافیتی نداشته و ندارد و دقیقا مشخص نیست فرآیند ۰ تا ۱۰۰ یک خرید چگونه طی می شود چندین بار برای این موضوع بحث شده است و هر بار قول و و عده و وعید…

۴-قطعا در ارتباطات با ایشان این جمله را زیاد خواهید شنید ” ما مشتری زیاد داریم” فلایتیو علی بابا و دلتابان از ما سورس خریدن و …. خیلی صادقانه و شفاف بگوییم در صورت صحت این موضوع در کمال تاسف میتوانیم بگوییم مدیران این سایت ها احتمالا زمان خرید یا در خواب بوده اند و یا اینکه همچون ما گول صحبت های این عزیزان را خورده اند…

۵- اشکالات این سیستم به قدری زیاد است که این تیم توان حل مشکلات را ندارد چندین بار این موارد گوشزد شده چون نگاه مدیریتی غلط است … در صورتی که نگاه تغییر کند یک بازی وین وین برای هر ۲ طرف شرکت فروشنده نرم افزار و فروشندگان تیکت خواهد بود…

۶- در پایان در صورتی که پول باد آورده و اضافه ای دارید و یا اینکه ارث و میراثی دریافت کرده اید که دیگر به آن احتیاج ندارید و تمایل دارید به شرکت هایی که مستحق بزرگ شدن نیستند کمک کنید توصیه میکنم حتما سیستم چارتکس را خریداری نمائید.

ادامه مطلب

فریب این تبلیغ تلویزیونی را نخورید!

فریب این تبلیغ تلویزیونی را نخورید!

ردیدی نیست که هیچ نرم افزار و سرویس مجازی ترجمه، قابل رقابت با مترجم انسانی نیست و در بهترین حالت تنها بخشی از نیاز را رفع می‌کند. حال چگونه می‌شود برخی نرم‌افزارها که کارایی به مراتب کمتری حتی نسبت به «Google Translate» (نرم‌افزار ترجمه رایگان گوگل) دارند با حقه‌های تبلیغاتی در صداوسیما جولان می‌دهند؟

ادامه مطلب

تو یوسف باش !

تو یوسف باش !

ﭘﺪﺭﻡ ميگفت: ﭘﺴﺮ ﺟﺎﻥ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺑﺎ ﺁﺑﺮﻭﯼ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﯽ!!! ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺸﻪ ﭼﮏ ﻧﻮﯾﺲ ﺍﺣﺴﺎﺳﺎﺗﺖ!!! ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺼﯿﺤﺖ ﻫﺎﺵ ، ﻧﯿﺸﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩﻡ ﻭ ﮔﻔﺘﻢ: ﺍﯼ ﺑﺎﺑﺎ ؛ ﺩﻭﺭﻩ ﯼ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﮔﺬﺷﺘﻪ ، ﺩﺧﺘﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺭﻩ ﺯﻣﻮﻧﻪ *ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﭼﺮﺍﻍ ﺳﺒﺰ ﻣﯿﺪﻥ… *ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺍﺯ ﺧﺪﺍﺷﻮﻧﻪ … ﭘﺪﺭﻡ ﺗﻮ ﭼﺸﻤﺎﻡ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﭘﺴﺮ ﺟﺎﻥ ﺯﻟـﯿـﺨـﺎ ﺯﯾﺎﺩﻩ ، ﺗﻮ ” ﯾـﻮﺳـﻒ “ﺑﺎﺵ !!! ﻫﻤﯿﻦ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺟﻤﻠﻪ ﺭﻭ ﺷﻨﯿﺪﻡ ، ﻣﻮ ﺑﻪ ﺗﻨﻢ ﺳﯿﺦ ﺷﺪ ﺯﺑﻮﻧﻢ ﺑﻨﺪ ﺍﻭﻣﺪ و ﺩﯾﮕﻪ ﻫﯿﭻ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺑﺪﻡ ، ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻫﻢ ﺣﻖ ﻣﯿﮕﻔﺖ ،  ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺯﻟـﯿـﺨـﺎ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﻫﺴﺖ؛ ?ﺍﻭﻥ ﻣﻨﻢ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ” ﯾـﻮﺳـﻒ ” ﺑﺎﺷﻢ
☝️تو زندگيت مرد باش
…که نامرد زياده …

ادامه مطلب

آیا از آنلاین بودن دائمی همسرتان رنج می‌برید؟!

آیا از آنلاین بودن دائمی همسرتان رنج می‌برید؟!

اخیرا متنی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که خواندن آن شاید تلنگری به معتادان نرم افزار های پیام رسان باشد.

ادامه مطلب

انهدام شبکه سازمان‌یافته فساد در فضای مجازی+فیلم

انهدام شبکه سازمان‌یافته فساد در فضای مجازی+فیلم

به گزارش گرداب، پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه صاحب‌الزمان(عج) از انهدام شبکه سازمان‌یافته ترویج فساد و فحشا در شبکه‌های اجتماعی مجازی به همت سربازان گمنام این سپاه خبر داد.
بر این اساس ۶ نفر از اعضای اصلی این گروه شناسایی شده و اکنون تحت بازداشت هستند.
بنابر تحقیقات صورت گرفته در مستندات به دست آمده، این شبکه فساد ارتباط روشنی با سرویس‌های جاسوسی کشورهای اروپایی داشته که علاوه بر انتشار شایعات و اخبار کذب و مطالب غیر اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌های همراه هوشمند، اقدام به اغفال دختران و پسران ناآگاه می‌کرد.
تمامی افراد دستگیر شده به اقدامات مجرمانه خود اعتراف کرده‌اند و پرونده آن‌ها پس از تکمیل تحقیقات به محاکم قضایی ارجاع داده می‌شود.
در ادامه می‌توانید گزارش خبری شبکه استانی اصفهان را مشاهده کنید.

ادامه مطلب

کنترل نامحسوس(کنترل فرزندان)

کنترل نامحسوس(کنترل فرزندان)

• آیا سرکار و مکان های دیگه برای اینکه گوشی دستتون بگیرید محدودیت دارید و مرتب نمیتونید گوشی تون رو چک کنید؟توسط برنامه میتونید پیامک ها و تماس های خودتون رو به ایمیلتون منتقل کنید! آیا وقت کار کردن با کامپیوتر چنان غرق کار میشید که پیامک ها و تماس هاتون رو از دست میدید؟توسط برنامه به ایمیلتون ارسال میشه و همون موقع متوجه خواهید شد!

ادامه مطلب