مطلب نوشته شده در ژانویه, 2015

انهدام شبکه سازمان‌یافته فساد در فضای مجازی+فیلم

انهدام شبکه سازمان‌یافته فساد در فضای مجازی+فیلم

به گزارش گرداب، پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه صاحب‌الزمان(عج) از انهدام شبکه سازمان‌یافته ترویج فساد و فحشا در شبکه‌های اجتماعی مجازی به همت سربازان گمنام این سپاه خبر داد.
بر این اساس ۶ نفر از اعضای اصلی این گروه شناسایی شده و اکنون تحت بازداشت هستند.
بنابر تحقیقات صورت گرفته در مستندات به دست آمده، این شبکه فساد ارتباط روشنی با سرویس‌های جاسوسی کشورهای اروپایی داشته که علاوه بر انتشار شایعات و اخبار کذب و مطالب غیر اخلاقی در شبکه‌های اجتماعی تلفن‌های همراه هوشمند، اقدام به اغفال دختران و پسران ناآگاه می‌کرد.
تمامی افراد دستگیر شده به اقدامات مجرمانه خود اعتراف کرده‌اند و پرونده آن‌ها پس از تکمیل تحقیقات به محاکم قضایی ارجاع داده می‌شود.
در ادامه می‌توانید گزارش خبری شبکه استانی اصفهان را مشاهده کنید.

ادامه مطلب

کلاهبرداری با جعل نام پلیس فتا

کلاهبرداری با جعل نام پلیس فتا

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: مراقب کسانی که با جعل نام پلیس سایبری در اینترنت قصد کلاهبرداری از شما را دارند، باشید.
به گزارش (ایسنا)، سرهنگ ایرج محمدخانی با بیان این مطلب اظهار کرد: در برخی از اتاق‌های گفتگو، انجمن‌ها (forums) و وب‌سایت‌های شبکه‌ی اجتماعی مشاهده شده، افرادی با جعل عنوان پلیس سایبری و ایجاد نام‌های کاربری جعلی، خود را به عنوان افسر پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات معرفی کرده و بدین ترتیب با سوء استفاده از اعتماد کاربران به پلیس، نسبت به اخاذی، کلاهبرداری و ایجاد مزاحمت برای آنان اقدام می‌کنند.

ادامه مطلب

دادن تضمین برای رفع حصر موسوی و کروبی

دادن تضمین برای رفع حصر موسوی و کروبی
مطلبی که سران فتنه باید امضاء کنند؛
دادن تضمین برای رفع حصر موسوی و کروبی
حامیان موسوی و کروبی احتمالا در جواب خواهند گفت که جای نگرانی نیست. هیچ آشوبی بعد از رفع حصر اتفاق نمی افتاد. قبول. لطفا همین را به صورت مکتوب به امضای آقایان موسوی و کروبی برسانید.
ادامه مطلب

کنترل نامحسوس(کنترل فرزندان)

کنترل نامحسوس(کنترل فرزندان)

• آیا سرکار و مکان های دیگه برای اینکه گوشی دستتون بگیرید محدودیت دارید و مرتب نمیتونید گوشی تون رو چک کنید؟توسط برنامه میتونید پیامک ها و تماس های خودتون رو به ایمیلتون منتقل کنید! آیا وقت کار کردن با کامپیوتر چنان غرق کار میشید که پیامک ها و تماس هاتون رو از دست میدید؟توسط برنامه به ایمیلتون ارسال میشه و همون موقع متوجه خواهید شد!

ادامه مطلب